כסאות מחשב | כיסאות למחשב

כסאות מחשב התומכים בישיבה ארגונומית

האם הוכח הקשר בין בחירת כיסאות למחשב לבין האפקט שיש להם על בריאות הגב? כיצד משפרים את אופן השימוש של כסאות מחשב – ליעילות מקסימלית? ומי נכלל בקהל היעד הזקוק לכסאות ארגונומיים למחשב?

ישיבה ממושכת מול המחשב מכבידה על הגב ועל עמוד השדרה. עם הזמן, ישיבה לא נכונה עלולה לגרום בעיות גב ונזקים אורטופדיים בלתי הפיכים. עם זאת, השימוש במחשב צפוי להיות אינטנסיבי גם בעתיד והוא כולל גם את שעות העבודה במשרד וגם את שעות הפנאי בבית. לכן, הפתרון הטוב ביותר הוא לנצל את היתרונות של כסאות מחשב ולהיעזר בהם כדי להבטיח ישיבה ארגונומית ובריאה.

לגב שלך מגיע יותר

נציג א. חי גרף – יבוא ייצור ושיווק ריהוט משרדי ישמחו לעזור לך לבחור כיסאות למחשב, כסאות מנהלים מבין קטלוג עדכני, איכותי ובמחיר משתלם.

ישיבה נכונה על כיסאות למחשב

בשביל להבין כיצד משפרים את היעילות של כסאות מחשב צריך לקחת צעד אחורה ולהכיר את המאפיינים של ישיבה נכונה. ראשית, בכסאות מן הסוג הזה נוח יותר לשבת כאשר הכתפיים רפויות. כמו כן, הכסאות בנויים כך שמשענת הגב התחתון לא גמישה מדי ובעזרתה ניתן לקבל תמיכה בשקע הטבעי של הגב.
לשם השוואה, בכסאות מסוגים אחרים זווית המרפק עשויה להיות נמוכה או גבוהה מהזווית המומלצת של 90-100 מעלות וגם גובה הכסא לא יהיה ניתן להתאמה לפי מבנה גופו של המשתמש – כמו גם גובה השולחן.

קהל היעד של כסאות מחשב ארגונומיים

מחשב הוא כאמור כלי העבודה העיקרי של שכירים, בעלי עסקים, עצמאיים, עובדי משרדים ומנהלים. במקביל, השימוש בכיסאות ארגונומיים שמיועדים לעבודה במחשב חיוני עבור ילדים וסטודנטים והוא קריטי בקרב גברים ונשים בגיל הזהב.
בכל המקרים האלה, האופן שבו הכיסא בנוי משפיע על בריאות הגב ועמוד השדרה לא פחות מאשר צורת הישיבה, כך שקהל היעד הוא רחב במיוחד. אם ברצונך למנוע את הבעיות האורתופדיות הנפוצות, עליך לוודא שימוש בכסא הנכון.

ריהוט משרדי נותן לך גב

ב- א. חי גרף – יבוא ייצור ושיווק ריהוט משרדי מבינים בדיוק כמוך את הקושי בישיבה ממושכת מול המחשב אך פותרים את הבעיה. כל שנותר לך לעשות הוא להיכנס לאתר הרשמי, להתרשם מהקטלוג ולבחור כסאות מחשב מעולים.
.