כסאות סטודנט

כסאות סטודנט לשיפור יכולת הריכוז

הסטודנטים במכללה יושבים שעות ארוכות? חשבת על זה כי מגיעה להם נוחות מקסימלית? מה בקשר לעיצוב? ישנה חשיבות רבה לעיצוב הכסאות ובהתאמה לחללים השונים של הסטודנטים, המבלים בהם את רוב שעות היום.

הנוחות כבעלת השפעה מכרעת

מחקרים רבים התפרסמו אודות ישיבה נכונה למניעת נזקים לגב, לזרימה נכונה של הדם ושיפור משמעותי ביכולת הריכוז. מעצבי ומתכנני כסאות, למדו היטב את הממצאים, למדו מאורטופדים מומחים את מבנה השלד וצורת הישיבה האידיאלית, תכננו ועיצבו כסא בעל נוחות מקסימלית, המתאים לאנשים היושבים שעות ארוכות, כאשר נדרשת מהם יכולת ריכוז גבוהה. סודנטים אשר סובלים מאי נוחות ומישיבה לא בריאה לאורך זמן, עלולים לפתח נזקי גב קשים ותפוקת הלימודים שלהם נפגעת גם היא. לכן כסאות סטודנט חייבים לעמוד בסטנדרטים בריאותיים ללא פשרות.

כסאות סטודנט במגוון סגנונות

אם פעם כסאות סטודנט היו בעלי מראה פונקציונלי בלבד וללא שום מחשבה אסתטית בתהליך הייצור, כיום כסאות לתלמידים מתחרים בינהם בשלל עיצובים וצבעים כאשר עיקר ההקפדה של המעצבים היא על הנוחות ובריאות הגב. א. חי גרף בע”מ, מציעה כסאות בשלל סגנונות כמו דגם רקפת, דגם אביב, דגם שיר או דגם מיאמי ועוד כסאות מעולים רבים. א. חי גרף שמה לה כדגל את שביעות רצונם של לקוחותיה ומעניקה שירות מקצועי ואדיב בפריסה ארצית.

תחושתם של הסטודנטים לאורך שעות היום

מנהלי מכללות, נשיאי אוניברסיטאות ומנהלי בתי ספר, חייבים לדאוג לרווחתם ולנוחיותם של הסטודנטים שלהם. מנהל טוב של בית ספר תיכון או יסודי, יודע כי מעבר לחשיבות הציונים הגבוהים של תלמידיו, חשובה לא פחות האווירה שבית הספר מציע. מסדרון קר ומנוכר, חוסר אסתטיקה, חצר מוזנחת ועוד רעות חולות שכאלה, עלולות ליצור אצל התלמידים תחושות קשות עד כדי דיכאון וחוסר רצון מוחלט להגיע לבית הספר. כסאות סטודנט נוחים ומעוצבים עבור התלמידים הם הבסיס להרגשה טובה, הרגשה כי מישהו דואג לרווחתם.

כסאות סטודנט של חברת א. חי גרף

חברתנו רואה בלקוח את העיקר ולכן אנו מתחייבים להספקה מהירה, שירות אדיב ומקצועי ובעיקר ריהוט משרדי ברמה הגבוהה ביותר. אנו מתמחים ביבוא, יצור ושיווק של ריהוט משרדי עבורך ועבור העסק שלך. להתרשמות והזמנה הכניסה מכאן.