מחיצות אופן ספייס | עמדות עבודה | עמדות טלמרקטינג

מחיצות אופן ספייס למקומות עבודה

מדוע הרבה מקומות עבודה מעדיפים מחיצות אופן ספייס על פני אלטרנטיבות אחרות? איזה עמדות עבודה אפשר להקים בין המחיצות? מה מאפיין עמדות טלמרקטינג?

אופן ספייס הוא כינוי לשיטה שבה משתמשים בתחום של עיצוב פנים. בין היתר, את השימוש העיקרי בשיטת העיצוב הזו ניתן לראות במשרדים ובמקומות עבודה גדולים כגון ארגונים, מוסדות, חברות הייטק, גופי תקשורת וכן הלאה. כמו כן, שיטת העיצוב שמבוססת על אופן ספייס מוכיחה את עצמה גם בכל הנוגע להקמת עמדות להוצאת וקבלת שיחות טלפון.

אצלנו כל האפשרויות פתוחות בפניך

באמצעות קטלוג הרהיטים של א. חי גרף – יבוא ייצור ושיווק ריהוט משרדי יהיה לך קל יותר לנצל את החלל הפנוי במשרד. אם ברצונך להפיק יותר מהעמדות ולתת לעובדים תנאים מעולים, נשמח לעמוד לרשותך עם מחירים נוחים על רהיטים איכותיים.

היתרונות של מחיצות אופן ספייס

כפי שאפשר להבין מהשם, עיצוב פנים על בסיס אופן ספייס שומרת על המרחב כולו פתוח ומפרידה בין העמדות באמצעות מחיצות. לשם השוואה, השיטה המסורתית של עיצוב פנים במקומות עבודה נשענה על הפרדה פיזית בין המשרדים עצמם.

כיום השיטה הזו פחות מקובלת, כי נקודת ההנחה היא שאופן ספייס מעודד שיתוף פעולה ועולה בקנה אחד עם סגנון העבודה המודרני. כמו כן, את המחיצות ניתן לבחור מבין מגוון רחב של אפשרויות ולפי הטעם האישי של מעצב הפנים או בעלי המשרדים.

סוגים של עמדות עבודה

בפועל ניתן לראות שיש סוגים רבים של עמדות עבודה שמפוזרות בין המחיצות השונות של אופן ספייס. מלבד עובדים במחלקות אדמיניסטרטיביות וכאלה שמשתמשים במחשב או זקוקים לעמדות כתיבה, יש גם עמדות שמיועדות לעבודה של נציגי קבלת קהל ושירות לקוחות טלפוני.

המאפיינים של עמדות טלמרקטינג

עמדות טלמרקטינג הן הדוגמא האידיאלית ליתרונות של אופן ספייס. בעזרת המחיצות אפשר לרכז יחד עשרות ומאות עובדי טלמרקטינג – אך עדיין לדאוג שלכל אחד מהם תהיה פרטיות מלאה.

הגיע הזמן לשדרג את חלל העבודה

מגוון דגמים של מחיצות אופן ספייס מחכות לך עכשיו בקטלוג כדי שכבר מחר בבוקר התפוקה של העובדים תעלה.