ריהוט מוסדי | ריהוט למוסדות חינוך

ריהוט מוסדי לבתי ספר

מה המאפיינים של ריהוט מוסדי וכיצד בוחרים אותו? איזה סוגים של רהיטים מתאימים לבתי ספר? עם מי מתייעצים כאשר מעצבים מוסדות ציבור?

מוסדות ציבור בארץ ובעולם כפופים לסטנדרטים גבוהים של פיקוח וביקורת. את הביקורת ניתן לראות בכל מוסדות הציבור, אך היא בולטת בעיקר בבתי ספר. הסיבה לכך קשורה לרגישות הציבורית סביב נושא התלמידים ולחשיבות של התנאים במוסדות כגון גנים, בתי ספר, חטיבות ביניים ותיכון. בפועל, הדרך הטובה ביותר לעמוד בסטנדרטים היא בין היתר לבחור את הריהוט המוסדי ברמה גבוהה.

הרהיטים הכי טובים נמצאים במרחק קליק אחד

בקטלוג של א. חי גרף – יבוא ייצור ושיווק ריהוט משרדי מחכה לך מגוון דגמים של ריהוט למוסדות חינוך, כסאות אורטופדיים איכותיים מכל סוג. נשמח לעמוד לרשותך!

מאפיינים של ריהוט למוסדות חינוך

ריהוט למוסדות חינוך צריך להיום קודם כל נוח. היות והתלמידים וגם המורים משתמשים ברהיטים כמעט רוב הזמן הפנוי שלהם, הרהיטים אמורים להעניק תמיכה אורטופדית ולהתאים לאופי השימוש. בתוך כך, יש להבחין בין סוגי ריהוט בסיסי בולטים ובהם שולחנות, כיסאות, ארונות ולוקרים. מטבע הדברים, לכל רהיט מאפיינים אחרים והבחירה שלו תלויה במספר התלמידים ואנשי הצוות.

שיקולים בעיצוב מוסדות ציבור

בתי ספר צריכים להיות מעוצבים לפי דגשים של אנשי מקצוע. ראשית, יש להביא בחשבון את מרחבי הלמידה ומה שמתכננים לעשות בהם. כך אפשר לעצב מרחבי למידה שמיועדים למחשבים עם שולחנות מיוחדים, או מרחבי למידה לפעילות חופשית עם כיסאות פלסטיק.

כמו כן, כדאי לנצל את ההזדמנות – ולעצב גם את חדרי הצוות. את זה עושים עם שולחנות מנהלים / מזכירה ועם כסאות המתנה להורים ולתלמידים. לבסוף, ניתן גם לחסוך במקום על ידי הצבת ארונות נגישים לאנשי הצוות.

על ריהוט מוסדי לא מתפשרים

נציגי א. חי גרף – יבוא ייצור ושיווק ריהוט משרדי מפרידים עבורך בין קטגוריות רהיטים על מנת להקל עליך למצוא את המוצרים הטובים ביותר למוסדות הציבור השונים. אם ברצונך לרכוש ריהוט מוסדי לבית ספר במחיר משתלם, כל שנותר לך לעשות ליצור איתנו קשר ונציגינו כבר יחזרו אליך עם הצעה משתלמת המותאמת לצרכיך.