שולחנות כתיבה

שולחנות כתיבה מעוצבים – מהו ייעודם החשוב ביותר?

מה השימושים העיקריים בשולחנות כתיבה ומה ההבדל ביניהם לבין שולחנות רגילים? מה כולל סט של שולחן כתיבה למשרד? איך בוחרים שולחן פרקטי?

שולחן עם משטח כתיבה רחב, גדול ונגיש מאפשר מגוון שימושים. קהל היעד העיקרי של שולחנות מן הסוג הזה כולל אנשים פרטיים ובעלי משרדים ואת חלק מהרהיטים אפשר גם למצוא במוסדות ציבוריים. עם זאת, חשוב להתאים מלכתחילה את סוג השולחן לאופי השימוש ולתת עדיפות למוצרים איכותיים וחזקים.

עיצוב פוגש פונקציונאליות אצלנו בקטלוג

הקטלוג של א. חי גרף – יבוא ייצור ושיווק ריהוט משרדי איכותי נועד על מנת להציג בפניך את הדור החדש של שולחנות כתיבה. אצלנו העיצוב פוגש פונקציונאליות והמשמעות מבחינתך היא שולחן מרשים ואיכותי.

שולחנות כתיבה למשרד

השימוש העיקרי בשולחנות כתיבה הוא במשרדים. כך למשל ניתן למצוא סט שכולל מלבד השולחן עצמו גם שלוחה משולבת מגירות ודלת, כדי להתאים את עמדת קבלת הפנים לדרישות העובדים והלקוחות. כמו כן, יש שולחנות כתיבה שעליהם ניתן להציב את עמדת המחשב ושאר מוצרי התקשורת.

שולחנות כתיבה למנהלים

מנהלים מעדיפים שולחנות כתיבה מעוצבים כדי לשדרג את חלל הפנים של המשרד שלהם. במקום להסתפק בשולחן רגיל, מנהלים יכולים למצוא שולחן אלגנטי ומעוצב מאפוקסי לבן או להשתמש בגוון דמוי פורניר. מבחינת מנהלים בכירים, החלפה של השולחן מבטיחה שינוי דרמטי של המשרד ושדרוג שלו באופן מיידי.

שולחנות כתיבה מעוצבים לבית הספר

גם תלמידים זקוקים לשולחנות כתיבה וכדאי לדאוג שהם יהיו כמה שיותר מעוצבים. בין היתר, שולחנות שמעוצבים לפי המאפיינים של בתי הספר מתאימים לחוויית החינוך של המאה ה-21 ובחלק מהמקרים הם אפילו מעודדים למידה ושינון של החומר בכיתה ובבית.

בחירת שולחן פרקטי

כדאי להשוות בין השולחנות לפי קטלוג רהיטים מעודכן ולהתייעץ עם אנשי מקצוע בכל מקרה של דילמה והתלבטות. כך ניתן לדאוג שהשולחן יהיה פרקטי ושהכתיבה תהפוך נוחה וזורמת. למזלך, שולחנות כתיבה מעוצבים הם ההתמחות של א. חי גרף – יבוא ייצור ושיווק ריהוט משרדי ובהשארת פרטים באתר נעזור לך לבחור אותם.