שולחנות מנהלים | שולחן מנהלים

שולחנות מנהלים שעושים את ההבדל

מהו ההבדל בין שולחן מנהלים לבין שולחן משרדי רגיל? כל כמה זמן מחליפים את השולחנות בחדר המנהל? ועם מי ניתן להתייעץ בנוגע לבחירת שולחן המנהל הנכון?

שולחנות מנהלים מתאפיינים במידות גדולות, בעיצוב מאסיבי ובנוכחות דרמטית בחלל הפנים. כתוצאה מכך, אפשר להשתמש בשולחן לעבודה ולפגישות. כמו כן, אלו הפונקציות העיקריות של השולחן ובכך הוא שונה מריהוט משרדי סטנדרטי. עם זאת, היכרות עם מאפייני השולחן לא תמיד מספיקה עבור מנהלים שרוצים לבחור אותו בצורה נכונה.

מתאימים עבורך את השולחן המושלם

דרך הקטלוג של א. חי גרף – יבוא ייצור ושיווק ריהוט משרדי יהיה לך קל יותר לבחור שולחנות מנהלים, שולחנות לחדרי ישיבות ולכל מטרה. אנו יכולים לעזור לך להתאים את השולחן לגודל של המשרד ולהראות לך את ההבדלים בין הדגמים השונים. כמו כן, התמחות בייצור, ייבוא ושיווק ריהוט משרדי תחסוך עבורך זמן.

מאפיינים מובילים של שולחן מנהלים

לעומת שולחן משרדי רגיל, יש כמה מאפיינים בולטים שהם חלק בלתי נפרד מכל דגם של שולחן מנהלים. קודם כל, מדובר על שולחן שמיוצר מחומרי גלם איכותיים. בעבר נהוג היה להשתמש רק בעץ גולמי ומשובח על מנת לייצר שולחנות מן הסוג הזה, אך כיום יש גם דגמים שמשלבים בתוכם אלומיניום, מתכת ואפילו זכוכית מחוסמת. שנית, השולחן נדרש לבלוט על רקע שאר הריהוט המשרדי. מבחינה שיווקית, בולטות השולחן מעבירה מסר יוקרתי ותורמת למוניטין של המשרד, החברה או העסק.

תדירות החלפת שולחנות מנהלים

השאלה החשובה ביותר עבור מנהלים בכלל ובעלי משרדים ועסקים בפרט היא איך מזהים את הצורך בהחלפת שולחנות מנהלים. בראש ובראשונה, מה שצריך לעשות הוא לבדוק האם יש על השולחן סימני שחיקה ובלאי. אם השולחן נשרט בצורה בלתי הפיכה, עדיף להחליף אותו מאשר לנסות להסתיר את הפגם. בהמשך, אפשר גם לדעת שהגיעה העת להחליף את השולחן כאשר הוא מפסיק למלא את הפונקציה שלו.

כל האופציות מונחות על השולחן שלך

בקטלוג של א. חי גרף – יבוא ייצור ושיווק ריהוט משרדי מחכים לך דגמים חדשים של שולחנות איכותיים ומשתלמים. כעת, מה שנותר לך הוא להזמין אונליין או אם ברצונך להתייעץ ביכולתך להשאיר פרטים באתר ונסייע לך לבחור כסא מנהלים ואת השולחן הנכון מבין מגוון שולחנות מנהלים איכותיים.