אודות חברת א. חי גרף

חברת א. חי גרף נוסדה בשנת 1980
ע”י אברהם חי – החברה עוסקת בייצור ייבוא שיווק ומכירות ריהוט משרדי.​

זמני אספקה

חברת א. חי גרף מבינה את החשיבות של אספקה מהירה של הריהוט לעסק שלכם, לפיכך מתחייבת החברה לאספקת המוצרים עד 14 יום ממועד הרכישה, אלא אם סוכם אחרת. 

שירות מכל הלב

אנו בא. חי גרף סבורים כי הלקוח הוא העיקר, ושמים לנו למטרה לתת את השירות המיטבי ע”מ שהלקוח יהיה מרוצה. בחברה מספר אנשי צוות אליהם ניתן לפנות לצורך קבלת מענה מקצועי ואיכותי.

מקצועיות

אצלנו בא.חי גרף דואגים לתת את המענה המקצועי ביותר לכל שאלה או צורך של הלקוח. ניסיוננו רב השנים בתחום מאפשר לנו להתאים לכל לקוח את הריהוט לו הוא זקוק במהירות וביעילות.

צוות החברה

אורית עובדת בחברת א. חי גרף מזה 32 שנים ולה נסיון עשיר ומומחיות בתחום הריהוט.
בנוסף לניסיון המקצועי רב השנים, והיכולת לזהות את צרכי הלקוח ולהתאים לו את הריהוט הנדרש והאיכותי, לאורית היכרות מעמיקה עם עשרות נותני שירותים בתחום הריהוט, כך שהיא יכולה להבטיח כי הלקוח יקבל את המוצר הטוב ביותר במחיר הטוב ביותר, בעזרת הידע שלה, מנהלת אורית את החברה בכל היבטיה- ייצור, ייבוא ושיווק ריהוט משרדי מכל הסוגים, על אף תפקידה הניהולי, מעורבת אורית באופן אישי בעניינם של הלקוחות, ודואגת שכל לקוח יקבל את השירות הטוב ביותר.

אורית דנק מנכ"לית

תומר עובד בחברת א. חי גרף מזה 8 שנים ובעל ניסיון עשיר והיכרות מעמיקה עם תחום הריהוט. תומר שם את הלקוח בראש מעייניו ומשתמש בהיכרותו עם תחום הריהוט כמו גם עם ספקי השירות ע”מ לוודא שהלקוח מקבל את המוצרים המתאימים לו ביותר.
תומר רואה חשיבות בקשר בלתי-אמצעי עם הלקוחות, ומזגו הנעים, בנוסף למקצועיותו, מהווים נדבך חשוב למתן שירות כולל ומקצועי ללקוחות החברה.

תומר עוזרי סמנכ"ל

אני מאמין שלנו !

חברת א. חי גרף רואה חשיבות במתן שירות מקצועי ואיכותי ללקוחותיה,
תוך התאמה מירבית של המוצר ומחירו ללקוח, מבלי להתפשר על האיכות.

בין לקוחות החברה

לקבלת הצעת מחיר צרו קשר עכשיו : 079-5201000